آخرین خبرها

شرکت تعاونی پیشگامان نصف جهان

در راستای توسعه صنعت IT و ارائه خدمات و سرویس های دسترسی عمومی به اینترنت پرسرعت، فعالیت خود را از سال 1387 در استان اصفهان آغاز نمود .این شرکت با پشتوانه گروه تعاونی پیشگامان و با کسب نمایندگی انحصاری از شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات- که هم اکنون دارای مجوز ایجاد و بــهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوی – در اصفهان جهت ارایه سرویس های مبتنی بر اینترنت و سایر شبکه های ارتباطی به صورت جدی وارد فعالیت شد .
هدف پیشگامان نصف جهان ،ارایه سرویس پرسرعت اینترنت با کیفیت بالا و هزینه مناسب می باشد .برای تحقق این مهم ، شرکت با سرمایه گذاری کلان گروه پیشگامان اقدام به تجهیز سایت خود با دستگاههای پیشرفته و منحصر به فرد و نیز کسب مجوز های لازم نموده است .تولید و ارائه بهترین سرویس ها و کسب رضایت مشتریان ، پشتیبانی بی قید و شرط شعار همیشگی پیشگامان بوده است.

%d9%be%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%86

درباره‌ی آی تی اصفهان

از آنجا که بستر فن آوری اطلاعات و ارتباطات زیر بنای حرکت و رشد کلیه علوم و حرف در عصر حاضر بوده و امروزه از اهمیت خاص در حوزه ی بانکی / صنعتی / شغلی / دانشگاهی / پزشکی / پژوهشی/ امنیتی / ارتباطی / . . . برخوردار است.این سایت سعی بر آن دارد تا تازه های اخبار این حوزه تخصصی را به استحضار علاقمندان و مرتبطین به این حرفه برساند.

جوابی بنویسید