آخرین خبرها

برگزاری انتخابات آنلاین اتحادیه صنف رایانه اصفهان

 

انتخابات تمام الکترونیک اتحادیه های صنفی استان اصفهان و دومین استان در کشور با برنامه ریزی معاونت امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان وبه همت اتاق اصناف به صورت آنلاین با نظارت هیأت اجرایی برگزار شد.

در این دوره 12 نفر داوطلب در بخش هیأت مدیره و 4 نفر داوطلب بازرسی بودند.امسال علاوه بر حضور هیئت ریئسه قبلی ، حضور فعالان رسته اطلاع رسانی (کافی نت ها) به چشم میخورد که با توجه به مشکلات متعدد در حوزه کاری خود، خواهان حضور یک نماینده در هیئت رئیسه بودند. فضای انتخاباتی امسال بسیار پر تلاش بود تا حدی که این تلاشها در گروه های تلگرامی بیشتر نمود پیدا کرد و تمامی فعالین این حوزه از شور و هیجان بوجود آمده شگفت زده شده بودند.

سامانه آنلاین انتخابات کار خود را از ساعت هشت و نیم آغاز و تا دوازده ظهر پذیرای حضور اعضای صنف بود.امسال حدود 800 عضو حق رای داشتند که تا پایان ساعت انتخابات روز 18 دیماه،حدود 300 عضو رای خود را بصورت الکترونیکی ثبت کردند که آقای مهندس مجيد كرباسچي ١٧٦رای ، آقای مهندس شهرام پورنايب ١٧٤ رای ، آقای مهندس فرشاد جعفريان١٦٨ رای ، آقای مهندس مهدي رضواني١٦٦ رای ، آقای مهندس مسعود حيدري ١٢٧ رای ، آقای مهندس بهشتيان ١٠٨ رای ، آقای مهندس كرم پور ٩٦ رای ، آقای مهندس امید محمدی 95 رای، آقای مهندس سیدعباس مصطفوی 76 رای، آقای مهندس سید محمدرضا نوربخش 24 رای، آقای مهندس سعید میرزاخانی 24 رای و آقای مهندس حبیب صدارت 16 رای را در بخش هیئت مدیره کسب کردند.
در بخش بازرسی نیز آقای مهندس مصطفی سلیمان نژاد 110 رای، آقای مهندس محمدرضا اعلمی فر 92 رای، آقای مهندس کمال مختاری 59 رای، آقای مهندس اشکان گودرزی با وجود انصراف 23 رای را کسب کردند.

پس از اعلام نتایج آقای مهندس کرباسچی ضمن تشکر از همه ی کسانی که حضوری فعال داشتند؛ گفت: که این همراهی و همبستگی پس از این برای پیشبرد اهداف صنف رایانه لازم است.وی در خصوص تداخلات صنفی بسیاری از رسته ها با دیگر صنوف نیز افزود : اگر اعضای صنف انسجام لازم را داشته باشند طبیعتا اتحادیه پرقدرتی برای حل مشکلات خواهیم داشت.
محمد مجیری گفت: این انتخابات با حضور 12 نفر کاندید جهت سمت هیات رییسه و 4 نفر کاندیدا جهت سمت بازرسی با حضور 8133 نفر مجاز به شرکت در انتخابات برگزار شد .معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان با اعلام اینکه برگزاری این انتخابات از مرحله فراخوان ,ثبت نام وبررسی تا مرحله برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی انجام گرفته ، گفت:این استان بعد از استان فارس جزء پیشروان انتخابات تمام الکترونیک حوزه اصناف میباشد.

در این مراسم آقای مهندس علوی معاون فناوری اطلاعات استانداری اصفهان و مهندس اطرج رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان نیز حضور داشتند.

هفته نامه عصرارتباط استان اصفهان نیز با تبریک به منتخبین اعضای هیئت رئیسه اتحادیه صنف فناوری اطلاعات اصفهان، ازدر گاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط در جهت رشد و شکوفایی حوزه فناوری اطلاعات را مسالت دارد.

درباره‌ی آی تی اصفهان

از آنجا که بستر فن آوری اطلاعات و ارتباطات زیر بنای حرکت و رشد کلیه علوم و حرف در عصر حاضر بوده و امروزه از اهمیت خاص در حوزه ی بانکی / صنعتی / شغلی / دانشگاهی / پزشکی / پژوهشی/ امنیتی / ارتباطی / . . . برخوردار است.این سایت سعی بر آن دارد تا تازه های اخبار این حوزه تخصصی را به استحضار علاقمندان و مرتبطین به این حرفه برساند.

جوابی بنویسید