آخرین خبرها

درباره ما

از آنجا كه بستر فن آوري اطلاعات و ارتباطات زير بناي حركت و رشد كليه علوم و حرف در عصر حاضر بوده و امروزه از اهميت خاص در حوزه ي بانكي / صنعتي / شغلي / دانشگاهي / پزشكي / پژوهشي/ امنيتي / ارتباطي / . . .  برخوردار است،هفته نامه عصرارتباط با8 سال سابقه رسالت خود را دراطلاع رساني اخبار،يافته ها و دستاوردهاي ICT تعريف كرده و در اين راستا دفتر سرپرستي استان اصفهان خود را فعال نموده است. اين سرپرستي سعي بر آن دارد تا تازه هاي اخبار اين حوزه تخصصي در استان كه از طريق ويژه نامه استاني كه بصورت ضميمه هفته نامه توزيع مي گردد را به استحضار علاقمندان و مرتبطين به اين حرفه برساند.

جهت مشاهده ویژه نامه های عصر ارتباط اینجا کلیک کنید

این مجموعه در راستای حمایت از شرکت های فناوری اطلاعات بخشی با عنوان معرفی شرکت های فناوری اطلاعات راه اندازی کرده است.چنانچه تمایل به درج اطلاعات خود در این قسمت دارید با توجه به نمونه مطالب یک طرح آگهی به همراه رزومه خود را به آدرس ictnewsir@gmail.com ارسال فرمایید.

جهت مشاهده بخش معرفی شرکت های فناوری اطلاعات اینجا را کلیک کنید

یک نظر

 1. امید ممشلی

  به نام خدا
  من دارای کارت پایان خدمت و متاهل و دارای مدرک کاردانی نرم افزار و در حدود یک سال و نیم است که برنامه نویسی رو انجام میدهم و درخواست همکاری با شما را دارم
  مهارت های من در زمیه برنامه نویسی :
  ای اس پی ، سی شارپ ، اس کیو ال سرور ، اچ تی ام ال ، سی اس اس ، بوت استرپ ، و تقریبا ام وی سی ، ان تی تی و طراحی . در ضمن یک پروژه بسیار قدرت مند هم به همراه دارم در صورت نیاز حضورا خدمت برسم تا با شما در میان بگذارم .
  با تشکر
  شماره همراه بنده : 09016170513

جوابی بنویسید